czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 17 września 2014
  • 3 października 2014
  • wyświetleń: 1349

Festiwal Muzyczny "Alkagran"

Za nami:

W dniach od 29 września do 4 października odbędzie się XXII Jesienny Festiwal Muzyczny "Alkagran" oraz VIII Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego.

alkagran


W programie festiwalu:

29 września (poniedziałek), od 10.00 do 17.00, w Miejskim Domu Kultury - VIII Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego (I Etap - Kategoria solistyczna)

30 września (wtorek), od 9.00 do 14.15 w Miejskim Domu Kultury -
VIII Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego (I Etap - Kategoria solistyczna)

30 września (wtorek), o godzinie 18.00, w Sali Toskańskiej Dworku Eureka - Koncert muzyki akordeonowej w wykonaniu laureatów nagrody za najlepsze wykonanie kompozycji Andrzeja Krzanowskiego na IV Międzynarodowym Konkursie Akordeonowym im. Andrzeja Krzanowskiego w Czechowicach-Dziedzicach

1 października (środa), o godzinie 9.30, w Miejskim Domu Kultury - VIII Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego (II Etap - Kategoria solistyczna)

1 października (środa), o godzinie 19.00, w CH Stara Kablownia - Koncert muzyki elektroakustycznej

2 października (czwartek), o godzinie 10.00, w Miejskim Domu Kultury - VIII Ogólnopolski Konkurs Akordeonowy im. Andrzeja Krzanowskiego (Kategoria kameralna)

2 października (czwartek), o godzinie 18.00, w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej - Koncert Laureatów IV Konkursu Akordeonowego im. Andrzeja Krzanowskiego

3 października (piątek), o godzinie 10.30, w Sali Koncertowej Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej - Koncert uczniów Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Katowicach dla dzieci i młodzieży

4 października (sobota), o godzinie 16.00, w Miejskim Domu Kultury - Hiszpańska liryka wokalna

7 października (niedziela), o godzinie 18.00, w Pałacu Kotulińskich -
Giovanni Battista Pergolesi "La Serva Padrona", opera w jednym akcie w wersji estradowej (wykonawcy: Teatr Muzyczny Movimento)

Organizatorem festiwalu jest Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach oraz Mała Akademia Muzyki z Czechowic-Dziedzic.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.