czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 22 września 2014
  • 25 września 2014
  • wyświetleń: 2191

Rolkowisko w sobotę w Kaniowie

Za nami:

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z sercem na dłoni" w Kaniowie zaprasza na "Rolkowisko", które odbędzie się 27 września na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji w Kaniowie.

Impreza rozpoczyna się o godzinie 11.00 od biegu Open (ok. 1,5 km), w którym mogą wziąć udział wszyscy bez względu na wiek i płeć. Następnie rozegrane zostaną biegi w poszczególnych kategoriach wiekowych: rocznik 2008 oraz młodsi, klasy 1-3, klasy 4-6, gimnazja, szkoły średnie i starsi na odpowiednich do wieku dystansach.

Bieg Open odbędzie się o Puchar Przewodniczącego Związku Zawodowego Kadra przy Przedsiębiorstwie Górniczym Silesia, w pozostałych biegach do zdobycia medale oraz nagrody rzeczowe.

Organizatorzy przewidzieli także zabawy, slalomy na rolkach, wspólną naukę jazdy, a także pokazy Freestyle Piotra Sielca i Przyjaciół.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest okazanie pisemnej zgody rodzica bądź prawnego opiekuna na udział w "Rolkowisku" (dotyczy to wszystkich osób poniżej 18. roku życia) oraz kask (obowiązkowy do 13. roku życia). Udział w "Rolkowisku" jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają opiekę medyczną oraz możliwość zakupu napojów i słodyczy.

Parking na terenie Bielskiego Parku Technologicznego Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji w Kaniowie jest płatny. W razie niekorzystnej pogody impreza będzie odwołana. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem 698-606-182 (Iwona) oraz 501-434-935(Marcin).

danielek2002

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.