czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 października 2014
  • 11 października 2014
  • wyświetleń: 1773

Jak dbać o siebie jesienią?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "K6 - Kotulińskiego 6" podaj

Za nami:

Po pierwsze kuchnia młodości, po drugie dyskusje na temat profilaktyki przeciwstarzeniowej, po trzecie rozwój osobisty. Do tego innowacyjne kosmetyki powstałe o idee szacunku do natury, rozmowy z trenerami rozwoju osobistego, konsultacje z kosmetologami, czyli wszystko, co naturalne oraz ekologiczne. Już 11 października w Czechowicach-Dziedzicach wystartują pierwsze warsztaty Projektu JA! Wpływ diety na skórę, dedykowane wszystkim, którzy pragną świadomych zmian i pysznej zabawy.

wpływ diety na skórę


Projekt Ja! to całościowy program holistyczny dedykowany tym, którzy pragną trwałych, świadomych przemian. - W pędzącym świecie chcemy zwrócić uwagę kobiet na siebie, na przyjemności dnia codziennego i chwile, które możemy poświęcić sobie - dla swojego zdrowia, właściwej pielęgnacji ciała, odżywiania, rozwoju - tłumaczy Bożena Społowicz, kreatorka Projektu JA!

Należy pamiętać, iż wpływ na nasze samopoczucie ma nie tylko zdrowy i piękny wygląd, ale to co dzieje się wewnątrz naszego organizmu i osoby. Stąd też warto uświadamiać i edukować społeczeństwo w zakresie zdrowego żywienia, zwracania uwagi na rozwój osobisty. Dlatego tak ważne jest realizowanie postawionych sobie celów. Pomaga w tym Projekt JA!, który na co dzień działa na terenie Bielska-Białej, opierając swój program o trzy filary: pielęgnację skóry, właściwą dietę oraz rozwój osobisty.

Pierwsze warsztaty zaplanowane zostały na październik i poświęcone będą przede wszystkim skórze, dbaniu o nią, ale także odpowiedniej diecie, która wpływa na wygląd. To dość istotne zagadnienia również przez wzgląd na obecną porę roku. Po lecie należy właściwie zadbać o swoją skórę, a także lekko przeorganizować nawyki żywieniowe biorąc pod uwagę coraz chłodniejsze dni - tłumaczy Bożena Społowicz.

W programie znajdziemy między innymi wspólne gotowanie, czyli warsztaty kulinarne z wykorzystaniem eko-produktów, które poprowadzi dietetyk Projektu JA! Uczestniczki, dzięki wspólnemu gotowaniu i degustowaniu potraw bogatych w antyoksydanty, witaminy i minerały, będą mogły samodzielnie przygotować takie później, w swoich domach. Ważnym aspektem będzie również panel Zwalczamy zmarszczki, poświęcony zagadnieniom teorii starzenia się skóry, metodom opóźniania tego procesu czy profilaktyce przeciwstarzeniowej. Uczestniczki dowiedzą się jak w prosty sposób, dzięki właściwej diecie i naturalnej pielęgnacji zapobiegać starzeniu skóry.

Dodatkowym punktem programu będzie możliwość odbycia indywidualnych rozmów z trenerem rozwoju osobistego, kosmetologami, dietetykami, a także możliwość wykonania indywidualnego badania analitycznego swojej skóry.

Warsztaty Projektu JA! Wpływ diety na skórę odbędą się 11 października, w Przestrzeni Kreatywnej K6 w Czechowicach-Dziedzicach, w godzinach 10.00 - 18.00. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy i bilety pod adresem: ja@projektja.pl. Szczegóły na stronie: www.projektja.pl/warsztaty.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

K6 - Kotulińskiego 6

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "K6 - Kotulińskiego 6" podaj