czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Rozrywka

  • 7 października 2014
  • 10 października 2014
  • wyświetleń: 1046

Człowiek-Ziemia-Wszechświat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na pierwszy wykład z nowego cyklu "Człowiek - Ziemia - Wszechświat". Już w piątek dr Monika Miczka-Pajestka przybliży temat "'O ĸoσμoϛ w myśli starożytnych Greków"

Dr Monika Miczka-Pajestka kończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w zakresie kulturoznawstwa ze specjalizacją teatrologiczną, a także studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w zakresie filozofii. Na tym samym Wydziale Nauk Społecznych ukończyła studia doktoranckie z filozofii. Adiunkt w Katedrze Pedagogiki i Psychologii na Wydziale Humanistyczno-Społecznym Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.

Zajmuje się problematyką ponowoczesnych przemian, postmodernistycznego sposobu myślenia, kwestiami podmiotu i podmiotowości, a także wielokulturowości i interkulturowości.

Wybrane publikacje książkowe: monografia "Podmiotowość człowieka w perspektywie nowoczesnej techniki."Artykuły: "Obraz przemian społeczeństwa informacyjnego a ponowoczesny i postmodernistyczny sposób myślenia o świecie i człowieku", czy "Podmiot i jego cyfrowa egzystencja".

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj