czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 października 2014
  • 29 października 2014
  • wyświetleń: 2242

Nowe zajęcia w Bibliotece

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na cykl zajęć edukacyjnych skierowanych do dzieci w dwóch grupach wiekowych 4-6 lat oraz 7-12 lat.

Fakultety kierowane do małych studentów: ćwiczenia logopedyczne, warsztaty chemiczne, zabawy kulinarne odbywać się będą w Oddziale Dziecięcym.

Cykliczne spotkania z logopedii poprowadzi Marzena Białka. Warsztaty z cyklu "Z fizyką i chemią za pan brat", które odbywać się będą raz w miesiącu, poprowadzi Anna Krzempek założycielka Centrum Edukacji i Rozwoju. Zabawy kulinarne- "Biblioteczne smaczki" zaprezentuje Monika Zuch właścicielka restauracji "Dobre smaki".

Z uwagi na wydajność ćwiczeń oraz monitorowanie przez nauczyciela postępów w nauce, w zajęciach logopedycznych będzie uczestniczyć maksymalnie pięcioro dzieci. Miesięczny koszt udziału w cyklicznych spotkaniach logopedycznych wynosi 25 złotych. Uczestnictwo w pozostałych zajęciach jest bezpłatne.

Udział w zajęciach należy zgłosić do 29 października w Oddziale Dziecięcym tel. (32) 215-20-01.

Celem Akademii Bibliotecznych Odkrywców jest rozbudzanie oraz rozwijanie w dzieciach zainteresowań i umiejętności poprzez pokazanie nauki, jako fascynującej przygody.

BM / czecho.pl, źródło: MBP Czechowice-Dziedzice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Miejska Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Miejska Czechowice" podaj