czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 28 października 2014
  • 31 października 2014
  • wyświetleń: 1440

Halloween w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Za nami:

Zapraszamy wszystkich do Czechowickiego Multikina na zbliżające się Halloweenowe premiery filmowe. Wśród piątkowych nowości do zobaczenia będą "REC 4: Apokalipsa" oraz "Diabelska plansza Ouija".

"REC 4: Apokalipsa" - to powrót do krwawych korzeni serii i zwieńczenie cyklu, który w 2007 roku rozsławił na świecie hiszpańskie horrory. Angela Vidal, młoda dziennikarka, której kamera towarzyszyła barcelońskim strażakom w pierwszej części filmu, jako jedyna cudem przeżyła koszmar, jaki rozegrał się w kamienicy zainfekowanej śmiercionośnym wirusem.

Ewakuowana przez wojsko, trafia do tajnego ośrodka badawczego zlokalizowanego na pokładzie starego tankowca. W miejscu oddalonym o mile od lądu ma zostać poddana obserwacji i kwarantannie. Kiedy wirus znów wyrywa się spod kontroli, Angela podejmuje desperacką walkę o przetrwanie. Dobrze wie, że jeśli zakażeni zdołają opuścić bazę, infekcja rozleje się na cały świat."Diabelska plansza Ouija" - Laine (Olivia Cooke - Bates Motel) dowiaduje się, że jej przyjaciółka, Debbie (Shelley Hennig - Teen Wolf: Nastoletni wilkołak) niespodziewanie umiera. Wspólnie z chłopakiem Debbie, Petem (DOUGLAS SMITH - Percy Jackson: Morze potworów) znajdują w pokoju dziewczyny antyczną grę planszową Ouija i usiłują przy jej pomocy powiedzieć "Żegnaj" swojej najlepszej przyjaciółce. Ciekawska nastolatka zaczyna zadawać mnóstwo pytań i wpada na trop tajemnicy kryjącej się za śmiercią Debbie. Odkrywa też, że związany z grą duch DZ bardzo nie chce, aby gra się zakończyła.Dodatkowo 31 października o 22:00 startuje nocny maraton filmowy "Noc Grozy i Horrorów"!

Zapraszamy!Przypominamy o ofercie "Gorące ceny", czyli każdy bilet na filmy 2D i 3D za 13 zł tylko w Czechowickim Multikinie!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj