Rozrywka

  • 5 listopada 2014
  • 7 listopada 2014
  • wyświetleń: 1206

Wykład w Miejskim Domu Kultury

Za nami:

MDK zaprasza na wykład z cyklu Człowiek-Ziemia-Wszechświat, dr Monika Miczka-Pajestka przybliży temat "Wszechświat jest do pomyślenia... ciało, przestrzeń i czas w wybranych koncepcjach filozoficznych".

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Monika Miczka-Pajestka kończyła studia na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w zakresie kkulturoznawstwaze specjalizacją teatrologiczną, a także studia na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w zakresie filozofii. Na tym samym Wydziale Nauk Społecznych ukończyła studia doktoranckie z filozofii.

Interesuje się zagadnieniami odbioru i odbiorcy, najnowszymi nurtami w teatrze różnych kultur oraz problematyką rozumienia innych kultur. Wybrane publikacje książkowe: monografia "Podmiotowość człowieka w perspektywie nowoczesnej techniki."Artykuły: "Obraz przemian społeczeństwa informacyjnego a ponowoczesny i postmodernistyczny sposób myślenia o świecie i człowieku", czy "Podmiot i jego cyfrowa egzystencja".

Wstęp wolny.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj