Rozrywka

  • 27 listopada 2014
  • 19 grudnia 2014
  • wyświetleń: 6315

Maraton Hobbita w Multikinie

Materiał partnera:

Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni oraz Noc Hobbita, z przedpremierowym pokazem ostatniej części tej kultowej sagi "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", już w grudniu w Czechowickim Multikinie!

W piątek, 19 grudnia o godzinie 22.00, w ramach nocnego maratonu filmowego, zaprezentujemy Państwu Noc Hobbita! W trakcie tej epickiej nocy przedpremierowo zaprezentowana zostanie trzecia część serii, czyli Hobbit: Bitwa Pięciu Armii oraz dwie wcześniejsze części: Pustkowie Smauga oraz Niezwykła podróż. Filmy zostaną wyemitowane w kolejności chronologicznej, czyli:
- Hobbit: Niezwykła podróż,
- Hobbit: Pustkowie Smauga,
- Hobbit: Bitwa Pięciu Armii.

Rozpoczęcie o 22.00, przewidywany koniec ok. 6.30 rano

KonkursMultikino


W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zbliżającym się nocnym maratonem filmowym "Noc Hobbita", z przedpremierowym pokazem filmu "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", specjalnie dla Państwa otworzyliśmy kolejną salę na to niesamowite, grudniowe wydarzenie!

Bilety do nabycia w kasach naszego kina, na stronie multikino.pl oraz poprzez aplikację mobilną Multikino dostępną na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android, iOS oraz Windows Phone.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:
- brak możliwości rezerwacji biletów,
- ograniczenie wiekowe: 15 lat; osoby w wieku poniżej 18 lat muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica lub prawnego opiekuna, wzór zgody można znaleźć na http://www.enemef.pl (na marginesie po wybraniu repertuaru) oraz na http://www.multikino.pl,
- filmy są wyświetlane w wersjach z oryginalną ścieżką dźwiękową, z polskimi napisami, wersja filmów 2D
- pomiędzy filmami będą około piętnastominutowe przerwy w trakcie których można skorzystać z WC, barów itp., (nie dotyczy maratonu Noc Reżyserskich Wersji Władcy Pierścieni, ze względu na bardzo długie napisy końcowe podczas, których będzie można skorzystać z toalety, baru itp.)


Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj