Rozrywka

  • 4 grudnia 2014
  • 6 grudnia 2014
  • wyświetleń: 1754

Mikołajkowy trójbój planszowy

Materiał partnera:

6 grudnia sklep Planszowice ma przyjemność zaprosić wszystkie dzieci na "trójbój planszowy".

Trójbój planszowy to trzy gry, które sprawdzą Wasze umiejętności w każdej z trzech dziedzin: zapamiętywania, refleksu oraz podejmowania strategicznych decyzji.

Trójbój rozpocznie się 6 grudnia o godzinie 13.00 dla dzieci od 5. do 10. roku życia i o godzinie 15.00 dla dzieci starszych. Ale już teraz możesz przyjść do sklepu Planszowice szlifować swoje umiejętności. Za miejsca zajęte w każdej z gier będą przyznawane punkty, a dla najlepszych w końcowej klasyfikacji są przygotowane specjalne nagrody. Z racji Mikołajek, żadne dziecko biorące udział w trójboju nie wyjdzie ze sklepu z pustymi rękoma.

W kategorii od 5-10 lat w trójboju znajdą się następujące gry:

Waszą sprawność przetestuje gra Speed Cups - sprawdź czy jesteś szybszy i bardziej spostrzegawczy od swoich przeciwników.
http://www.planszowice.pl/speed-cups

Waszą pamięć i zmysł dotyku przetestuje gra Zamek Kasteliny - czy uda Ci się zebrać swój skarb przed innymi? A może niechcący pomożesz komuś innemu?
http://www.planszowice.pl/zamek-kasteliny

Wasz zmysł stratega sprawdzi gra Pędzące Żółwie - postaraj się być pierwszy przy sałacie. Będzie to niemożliwe bez wykorzystania pomocy od żółwi przeciwników.
http://www.planszowice.pl/pedzace-zolwie

Planszowice


Starsze dzieciaki (powyżej 10. roku życia) sprawdzą się przy:

Dobble - dostrzeż, powiedz i zabierz. Bądź szybszy od przeciwników i zgarnij jak najwięcej kart, aby wygrać ze swoimi przeciwnikami.
http://www.planszowice.pl/dobble

Budowa zamku - żeby postawić zamek przed wszystkimi trzeba nie lada pamięci. Wszak najlepszy architekt to ten doświadczony. Staraj się znaleźć najlepszy materiał do wzniesienia zamku, ale uważaj, ponieważ masz ograniczony czas.
http://www.planszowice.pl/budowa-zamku

Imperium w 8 minut - Rozbuduj swoje imperium od zera. Pamiętaj aby rozsądnie wydawać rozkazy i gospodarować surowcami. Do tego wszystkiego potrzebne jest Ci złoto, którego jest zawsze mało. Przejmij kontrolę nad regionami i pokonaj przeciwników.
http://www.planszowice.pl/imperium-w-8-minut

Planszowice


Zapraszamy do sklepu Planszowice przy ul. Józefa Piłsudskiego 8 w Czechowicach - Dziedzicach.

UWAGA: Ilość miejsc w trójboju jest ograniczona do 12 dzieci w każdej z kategorii. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia należy dokonać mailowo pod adresem sklep@planszowice.pl lub poprzez komentarz pod informacją na sklepowym fanpage.

Planszowice


Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.