Rozrywka

  • 5 grudnia 2014
  • 9 grudnia 2014
  • wyświetleń: 2173

Spotkanie z Mikołajem w SK

6 grudnia - był to dzień, na który czekały wszystkie dzieci. Te, które w minionym roku były grzeczne otrzymały wspaniałe prezenty od św. Mikołaja - słodkie pluszowe maskotki.

Święty Mikołaj wraz ze swoją pomocniczką Śnieżynką przez cały niemalże dzień spotykali się z dziećmi, które bardzo licznie przybyły do Starej Kablowni wraz ze swoimi rodzicami.

Dla każdego dziecka znaleźli chwilkę czasu na miłą rozmowę. Dzieci, przejęte spotkaniem z gościem z dalekiej Laponii, czyniły postanowienia poprawy zachowania oraz ocen w szkole, szykując sobie grunt już na przyszłoroczne spotkanie, bo jak wiadomo - tylko grzeczne dzieci są obdarowywane hojnie przez Mikołaja.

Dodatkowo każde dziecko mogło sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem, nieodpłatnie pomalować buzię, z czego większość ochoczo korzystała, lub zakupić wspaniałe kolorowe balony.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj