Rozrywka

  • 19 września 2005
  • wyświetleń: 2069

Święto Piwa w Pszczynie

Święto Piwa w Pszczynie


I Pszczyńskie Święto Piwa (15–18 września) już za nami. Za nami też wiele atrakcji, ale i emocji. Te emocje w większości wzbudzał płatny wstęp na Święto Piwa w wysokości 5 zł. Jednak jak poinformowali nas organizatorzy powodem tego było wycofanie się jednego z głównych sponsorów tuż przed rozpoczęciem święta. Postawieni przed faktem dokonanym mieli tylko dwa wyjścia, albo rezygnacja z imprezy albo też impreza biletowana. Wybrali to drugie i dzięki temu Święto Piwa się odbyło.

A jak minęło? Pogoda była co prawda w kratkę, ale za to dopisały nastroje wszystkim gościom i świętującym. W czwartek mieliśmy okazję bawić się na koncertach SuperMusic i Penny Lane. Podczas Dnia Czeskiego oczywiście kapela czeska Rivieras Show Band dała niezły show. Świętowanie z Kapelą Górniczą rozpoczęliśmy w sobotę, a zakończyliśmy na zabawie z Tyrolia Band. Oczywiście nie zabrakło kabaretu Masztalski. Niedziela z kolei dała się lubić i to bardzo, szczególnie z Rozśpiewaną Europą i gośćmi Kevinem Aiston i Elisabeth Duda.

Co dobre szybko się kończy, ale może spotkamy się za rok...

A.O. / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.