Rozrywka

  • 14 grudnia 2002
  • wyświetleń: 1673

Idol w gimnazjum nr 2

Dnia 13.12.2002r. w naszym Gimnazjun nr 2, odbył się konkurs pt. „Idol”. Udział w zabawie mógł wziąć każdy uczeń. Zgłosiło się wielu chętnych. Każdy otrzymał swój numerek, a następnie zaprezentował krótkie wykonanie wybranej przez siebie piosenki. Występy oceniało jury w składzie: pani Bożena Mieszak – opiekunka Samorządu Uczniowskiego, Maria Stopka – przewodnicząca szkoły, Martyna Leśnik – uczennica klasy IIE oraz Alan Szczyrbowski – mister szkoły.

Mieli oni bardzo trudne zadanie, gdyż poziom był bardzo wysoki. W finale znalazło się 8 osób, które jeszcze raz zaprezentowały przed jury swoje umiejętności wokalne, tym razem śpiewając inne utwory w całości. Dobór repertuaru był bardzo zróżnicowany. Niektórzy łączyli śpiew z własną choreografią i układem tanecznym. Młodzi artyści zachwycili swoją pomysłowością. Niestety trzeba było wyłonić zwycięzcę. Drugie miejsce zajął Maciej Siarkiewicz z kl.6b. Przyznano dwa równorzędne miejsca pierwsze dla Wioletty Malchar z klasy IG i dla Roberta Gamalczyka z klasy IIC. Główną nagrodą dla zwycięzców jest wywiad w szkolnej gazetce, płyta na której mogą nagrywać swoje piosenki oraz pamiątkowy dyplom. Ponadto dla klas, które miały najwięcej przedstawicieli przeznaczono punkty do ligi klas.

Mamy nadzieję, że II edycja szkolnego „Idola” odbędzie się już za rok, a kariera naszych szkolnych wokalistów potoczy się równie błyskawicznie jak kariera Alicji Janosz.

Serdecznie im tego życzymy.

Agnieszka Adamaszek i Katarzyna Nowicka
pod kierunkiem mgr Bogumiły Łuckiej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.