Rozrywka

  • 16 grudnia 2014
  • 15 lutego 2015
  • wyświetleń: 2331

Konkurs Poezji Religijnej

Za nami:

Już po raz trzynasty dzieci, młodzież i dorośli z całej Polski wezmą udział w Konkursie Poezji Religijnej "O Palmę".

Regulamin XIII edycji Konkursu Poezji Religijnej

Treścią konkursu są wiersze o tematyce religijnej. Wiersze będą oceniane w następujących kategoriach: dzieci do lat 13., młodzież gimnazjalna i szkół średnich, dorośli. Przewidziane są nagrody rzeczowe i wyróżnienia, laureaci otrzymają także 3 egzemplarze tomiku wierszy z nagrodzonymi i wyróżnionymi utworami.

Warunkiem udziału w konkursie jest nadesłanie w maszynopisie zestawu wierszy zawierającego: 1-3 utworów (nie więcej!) różne lub tworzące całość. Każdy wiersz powinien być w 4 egzemplarzach. Zestaw należy zaopatrzyć w godło (pseudonim, nie rysunek). Do zestawu należy dołączyć zaklejoną kopertę opatrzoną tym samym godłem co wiersze i zawierającą następujące informacje: nazwisko i imię, adres, numer telefonu lub e-mail, wiek, zawód (uczniowie proszeni są o podanie szkoły), można dodać krótką informację o autorze.

Adres do korespondencji:
Gminna Biblioteka Publiczna
ul. Szkolna 8
43-512 Bestwina
tel. 32 214 14 09

Termin nadsyłania wierszy mija 15 lutego 2015 roku. Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest po prawej stronie artykułu.

BM / czecho.pl

źródło: GBP Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Bestwina" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Biblioteka Bestwina

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka Bestwina" podaj