czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 19 grudnia 2014
  • 18 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2243

Konkurs plastyczny "Nie dla czadu"

Za nami:

Po raz pierwszy Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Bielsku-Białej oraz Beskidzki Cech Kominiarzy organizują konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży. Celem konkursu jest uświadomienie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z tlenkiem węgla, a także wskazanie sposobów, jak się przed nim ustrzec.

Reklama

Regulamin konkursu plastycznego "Nie dla czadu"

Konkurs "Nie dla czadu czujnik tlenku węgla w każdym domu" adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 16 lat. W konkursie przewidziane są dwie kategorie wiekowe: dla dzieci w wieku od 3 do 7 oraz dla dzieci od 8. do 16. roku życia.

Dopuszczalna technika wykonania prac: rysunek, malarstwo, kolaż, malowanie na tkaninie. Nie będą uwzględniane prace na szkle i z plasteliny, kompozycje przestrzenne oraz rzeźby. Dopuszczalny format prac konkursowych - A4, A3, B2 (największy). Na rewersie pracy konkursowej należy podać imię i nazwisko autora pracy oraz wiek, a także imię i nazwisko opiekuna wraz z numerem telefonu.

Prace można nadsyłać do 19 stycznia na adres:
Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej,
ul. Leszczyńska 43,
43-300 Bielsko-Biała
z dopiskiem Konkurs plastyczny.


Jury oceni prace 23 stycznia, a informacje o wynikach konkursu dostępne będą na stronie www.straz.bielsko.pl. Organizatorzy przewidują 3 nagrody rzeczowe w każdej kategorii wiekowej. Laureaci zostaną powiadomieni telefonicznie.

Wszelkich dodatkowych informacji udziela rzecznik Komendanta Miejskiego PSP w Bielsku-Białej pod numerem (33) 812-22-33 lub mailowo: rzecznik@straz.bielsko.pl.

BM / czecho.pl

źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.