czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 30 grudnia 2014
  • 9 stycznia 2015
  • wyświetleń: 2802

Kursy tańca w MDKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Idziesz na osiemnastkę, wesele, zabawę karnawałową i chcesz podszkolić swoje umiejętności taneczne? Zapisz się na zajęcia w Miejskim Domu Kultury.

Reklama

9 stycznia o godzinie 19.15 zapraszamy do Miejskiego Domu Kultury na pierwsze zajęcia nowego kursu tańca towarzyskiego dla początkujących oraz tańca weselnego.

W trakcie kursu tańca towarzyskiego uczestnicy systematycznie ćwiczą kroki podstawowe i figury tańców towarzyskich zawarte w Światowym Programie Tanecznym. W trakcie zajęć uczestnicy poznają tańce standardowe (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quick­step) oraz latyno­amerykańskie (cha-cha, rumba, samba, jive).

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Taniec weselny, użytkowy, tańczony w parach w odróżnieniu od tańca towarzyskiego nie jest ściśle sformalizowany. Wykorzystywane w nim są figury i kroki pochodzące z różnych stylów tanecznych, z tańca towarzyskiego, disco, tańca nowoczesnego. Na pierwszym miejscu stawia się w nim dobrą zabawę. Na zajęcia kursu zapraszamy narzeczonych, przyszłych gości weselnych, uczestników zabaw, dyskotek, studniówek, balów sylwestrowych i tych, którzy chcą udoskonalić swoje umiejętności taneczne.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Zajęcia prowadzi pedagog, instruktor i choreograf tańca. Informacji udziela sekretariat MDK.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj