czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 stycznia 2015
  • 24 stycznia 2015
  • wyświetleń: 3486

Ani Mru Mru wystąpi w MDKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Jeden z najpopularniejszych polskich kabaretów początkiem tego roku wystąpi na deskach Miejskiego Domu Kultury.

Kabaret Ani Mru-Mru w składzie: Michał Wójcik, Marcin Wójcik oraz Waldemar Wilkołek rozbawi nas w sobotę, 24 stycznia o godzinie 16.00. Bilety w cenie 50 zł dostępne są w sekretariacie MDKu oraz na stronach: www.biletynakabarety.pl i www.kupbilecik.pl.

Program "Jak się nie da, a bardzo się chce... to można!" to widowisko, z wszystkim, co w kabarecie najlepsze - atrakcyjnie dobrane tematy skeczy, niepodrabialna gra i pointy trafiające w punkt, wszystko podane w charakterystycznej dla Ani Mru-Mru najlepszej jakości. Widzowie będą mogli poznać życie zarówno szczęśliwego narzeczonego jak i niezadowolonego męża, znajdzie się coś dla miłośników zwierząt, ale i fani sportów walki nie będą pominięci. Część spośród wybranych skeczy była zaprezentowana podczas ubiegłorocznego festiwalu RYJEK, z którego kabaret Ani Mru-Mru wrócił z większością możliwych do zdobycia nagród, co może być doskonałą rekomendacją poziomu najnowszego programu.

ani mru mru


---

Kabaret powstał we wrześniu 1999 roku. Premiera pierwszego programu odbyła się 1 grudnia w kawiarni artystycznej lubelskiego klubu Hades. Zimą 2000 roku przyszedł czas na zaistnienie na ogólnopolskiej scenie kabaretowej. Od tamtej pory kabaret Ani Mru-Mru bierze udział we wszystkich festiwalach i przeglądach oraz występuje wszędzie tam, gdzie zostanie zaproszony.

BM / czecho.pl, źródło: MDK Czechowice-Dziedzice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj