czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 2 stycznia 2015
  • 10 stycznia 2015
  • wyświetleń: 4742

Restauracja Browaru Dziedzice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Restauracja Browaru Dziedzice serdecznie zaprasza do siebie wszystkich amatorów złocistego trunku oraz dobrego jedzenia.

Każdy znajdzie w menu coś dla siebie: od lekkiej sałaty po wyśmienite żeberka i golonko! Najlepszym dodatkiem jest tu oczywiście piwo warzone w browarze Dziedzice pod czujnym okiem piwowarów: Łukasza Niewiary i Artura Pająka. Warto dodać, że nasz Weizen zdobył III miejsce w konkursie piw rzemieślniczych Birofilia 2014, co jest, mamy nadzieję, najlepszą rekomendacją dla wszystkich piwnych smakoszy!

Restauracja Browaru Dziedzice zaprasza!


Restauracja Browaru Dziedzice jest także świetnym miejscem, gdzie z powodzeniem zorganizują Państwo wszelkiego rodzaju konferencje, szkolenia, spotkania i eventy. Dbamy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół przygotowywanej imprezy, a wysiłek i zaangażowanie całego zespołu owocuje wspaniałą, niezapomnianą atmosferę.

Zapraszamy na naszą stronę internetową, profil na Facebooku oraz oczywiście do naszej restauracji!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj