czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 16 stycznia 2015
  • 9 lutego 2015
  • wyświetleń: 2740

Bilety na Pięćdziesiąt twarzy Greya

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem zbliżającym się, premierowym pokazem filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya", Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na seanse zaplanowane w terminie od 13 do 15 lutego.Bilety do nabycia w kasach kina, na stronie multikino.pl oraz poprzez mobilną aplikację dostępną na telefony komórkowe (Android, iOS oraz Windows Phone).

W przedsprzedaży została wyłączona możliwość dokonywania rezerwacji miejsc!

"Pięćdziesiąt twarzy Greya" - Ekranizacja największego bestsellera ostatnich lat. Książka "Pięćdziesiąt twarzy Greya" uznawana jest za najszybciej sprzedającą się w historii literatury; do dziś serię kupiło ponad 100 milionów osób na całym świecie.

Studentka literatury Anastasia Steele (Dakota Johnson) poznaje przystojnego, tajemniczego milionera Christiana Greya (Jamie Dornan). Początkowe zauroczenie przemienia się w gorący perwersyjny romans, który na zawsze zmieni życie Anastasii. Najbardziej oczekiwana premiera roku.

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj