czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 23 stycznia 2015
  • wyświetleń: 4360

Premiera płyty zespołu Plagiat 199

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Mieszanka gatunków punk, rock i ska to główne cechy charakterystyczne muzyki granej przez zespół Plagiat 199. W lutym w klubie Chacharnia odbędzie się premiera ich najnowszej płyty.

Premiera płyty pt. "Terra" odbędzie się w piątek, 13 lutego w Klubie Chacharnia. Gościnnie jako support zagra Zespół Kasia i Wojtek. Zachęcamy do obejrzenia teledysku "Upadamy" promującego nowy krążek grupy.Plagiat 199 - istniejemy od 1998 roku w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie wciąż gramy. Bez wątpienia najważniejszym dla nas wydarzeniem, które rozpoczęło serię niesamowitych przeżyć było zaproszenie, które otrzymaliśmy od zespołu Kult. Dzięki niemu w 2008 roku mieliśmy możliwość zagrania serii koncertów podczas Październikowej Trasy w największych polskich miastach (możemy się pochwalić, że byliśmy pierwszym zespołem, który miał szansę supportować Kult podczas jego wszystkich koncertów).

Rok później spełniło się kolejne z naszych marzeń - zagraliśmy koncert na dużej scenie podczas Festiwalu w Jarocinie. W tym samym, 2009 roku zdobyliśmy również III miejsce podczas przeglądu Around The Rock. Rok 2010 obfitował w równie niezwykłe wydarzenia. Najważniejszymi z nich było kolejne zaproszenie zagrania koncertów podczas Trasy Październikowej 2010 zespołu Kult oraz udział w finałowym koncercie eliminacji do Przystanku Woodstock 2010. Udało nam się zarejestrować kolejny materiał na płycie "Do przodu", którą promowaliśmy podczas naszej autorskiej trasy koncertowej 2010/2011. Co ważne, na płycie wystąpili gościnnie Kazik Staszewski (m. in. z zespołu Kult) oraz Dr Yry (z zespołu El Dupa).

Jak pokazał 2012 rok, nasza przygoda z Przystankiem Woodstock dopiero się zaczęła. W sierpniu zostaliśmy zaproszeni do wzięcia udziału w koncertach odbywających się w Wiosce Kryszny Przystanku Woodstock 2012. Atmosfera Festiwalu przeszła nasze najśmielsze oczekiwania i pomimo szczęścia spowodowanego zagranym koncertem, wciąż marzymy o dużej scenie. Od połowy 2012 roku rozpoczęliśmy prace nad naszym trzecim krążkiem, wydanym ostatecznie w 2015 roku.

Aktualny skład:
Magda "Madziara" Czomperlik - wokal
Artur "Stasinek" Cieślak - puzon
Robert "Kaziu" Michura - trąbka oraz wokal
Marian "Bobas" Sobański - bas
Szymon "Shimo" Kukla - perkusja
Adam "Kloc" Kotzian - gitara
Paweł "Goblin" Gałysa - gitara
Bartek "Akustinio" Oleś - akustyk


plagiat 199

BM / czecho.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj