czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 stycznia 2015
  • 12 lutego 2015
  • wyświetleń: 2764

Spędź ferie zimowe z MOSiRem

Za nami:

W poniedziałek 2 lutego czechowiccy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Część dzieci nie wyjedzie na wypoczynek, kolejna grupa spędzi na wyjazdach tylko część zimowej przerwy w nauce. Z myślą o nich, czechowicki MOSiR przygotował bogatą ofertę zajęć.

W ofercie przygotowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji znalazły się liczne zawody sportowe. Dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych przewidziano halowe turnieje piłki nożnej oraz minisiatkówki i tenisa stołowego. Podczas ferii zimowych można się również wielu rzeczy nauczyć. MOSiR zaprasza na zajęcia nauki pływania, jazdy na łyżwach i nartach.

W programie znalazł się również kurs samoobrony oraz warsztaty ultimate frisbee (latające dyski). Warsztaty samoobrony oraz frisbee są nowością w ofercie MOSiR. Samoobrona przeznaczona jest dla dziewcząt w wieku 13-18 lat, będzie to cykl 6 spotkań na sali KS JUDO Czechowice-Dziedzice. Z kolei zajęcia frisbee odbędą się na sali GP 2 w Czechowicach-Dziedzicach, to dwa trzygodzinne warsztaty przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do końca tygodnia pod numerem (32) 215-65-61 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00.

Dla osób lubiących poznawać nowe miejsca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował ciekawą ofertę wycieczek i wyjazdów.

Szczegółowy plan ferii zimowych przygotowany przez MOSiR dostępny jest w pliku do pobrania.

Ferie w mieście z MOSiRem 2015

BM / czecho.pl, źródło: MOSiR Czechowice-Dziedzice

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.