czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 6 lutego 2015
  • 11 lutego 2015
  • wyświetleń: 1082

Wygraj idealną randkę w SK!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Gdzie zaprosić swoją drugą połówkę? Jak sprawić, aby walentynki były wyjątkowym czasem spędzonym razem? Wszystko, co pasuje do Święta Zakochanych można znaleźć w CH Stara Kablownia. Wystartował konkurs "Zakochanie na ekranie" - do wygrania wspaniałe nagrody!

Stara Kablownia


Luty nie musi być mroźny! W zimowym kalendarzu zagościł Dzień Świętego Walentego. W tym szczególnym dniu warto znaleźć odrobinę czasu, aby się zatrzymać i powiedzieć "Kocham Cię" bliskiej osobie. Biorąc udział w konkursie CH Stara Kablownia "Zakochanie na ekranie" można sprawić, że walentynki będą nie tylko romantyczne, ale i pełne atrakcji.

Zabawa odbywa się w serwisie Facebook na fanpage CH Stara Kablownia. Wystarczy być fanem Starej Kablowni i wykazać się szybkością oraz spostrzegawczością. W specjalnej aplikacji konkursowej należy odnaleźć sławne pary i połączyć je ze sobą. Partnerzy CH Stara Kablownia przygotowali bardzo atrakcyjne nagrody: podwójne zaproszenie do Multikina Czechowice-Dziedzice na film "50 twarzy Greya", voucher na kręgle w Klubie Muzycznym ChaCharnia oraz zaproszenie na czekoladowe fondue dla par w Alternative Bar w CH Stara Kablownia.

Konkurs odbywa się w dwóch edycjach. W każdym etapie zabawy jedna osoba wygrywa komplet nagród. Gra zaczyna się 5 i trwa do 12 lutego. Ogłoszenie wyników nastąpi 13 lutego. Idealna randka jest w zasięgu... kliknięcia!

Stara Kablownia

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj