czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 11 lutego 2015
  • 14 lutego 2015
  • wyświetleń: 1645

Antywalentynki: Kukiz i zespół Piersi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj

Za nami:

Nie będzie żadnych serduszek, cukierkowych i kochanych przytulanek pluszowych. Będzie za to kawałek dobrej, polskiej muzyki.

kukiz


Antywalentynkowy koncert w wykonaniu Pawła Kukiza i zespołu Piersi odbędzie się w sobotę, 14 lutego o godzinie 19.00 w RudeBoy Club. Bilety w przedsprzedaży do nabycia w cenie 25 złotych, a w dniu koncertu - 30 złotych. Wejściówki są dostępne w punktach sprzedaży:
  • RudeBoy Club, ul. 1-go Maja 20, w godz. 18.00-24.00
  • Info punkt C.H. Sarni Stok, w godz. 09.00-21.00
  • Salon Muzyczny ELPA, ul. 1-go Maja 19, w godz. 10.00-17.00


Wstęp bez ograniczeń wiekowych!Paweł Kukiz to polski muzyk rockowy, którego przedstawiać na pewno nie trzeba. Na scenie muzycznej od ponad 30 lat. W swoim dorobku ma takie przeboje jak: "O, Hela", "Całuj mnie", czy "Zośka". Podczas koncertów wykonywane są również piosenki z solowych projektów, a wśród nich "Miasto budzi się", "Bo tutaj jest jak jest" czy "O nic nie pytaj".

Po 10 latach od wydania "Pirackiej płyty", 4 listopada do sklepów trafiła najnowsza płyta Pawła Kukiza. "Zakazane piosenki" to rockowy, mocno gitarowy, a jednocześnie charakterystyczny niepowtarzalnymi partiami dęciaków i instrumentów klawiszowych skład. Nic dziwnego, w końcu u boku Kukiza stoją starzy dobrzy znajomi, m.in. grający na klawiszach Krzysztof "Alladyn" Imiołczyk a na gitarze Wojciech "Amorek " Cieślak z zespołu "Kukiz i Piersi". Całość podparta jest mocną sekcją rytmiczną: bas - Grzegorz Zioła, perkusja - Łukasz Łabuś. Amorka na drugiej gitarze wspiera Jacek Kasprzyk.

Koncerty zespołu pełne są energii i dobrej zabawy, a muzycy dają z siebie wszystko, aby publiczność wyszła zadowolona.

BM / czecho.pl, źródło: RudeBoy Club

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub RudeBoy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub RudeBoy" podaj