czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 marca 2015
  • 26 marca 2015
  • wyświetleń: 1522

Dyskusyjny Klub Filmowy Puls

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Kino Świt i Dyskusyjny Klub Filmowy Puls zapraszają w każdy czwartek na projekcję filmów spoza repertuaru, wybranych spośród najnowszych propozycji "z najwyższej półki".

Reklama

05.03.2015, godz. 19.00 "Mały Quinquin"

Wiejską okolicą wstrząsa seria morderstw: poćwiartowane szczątki zabójca chowa w krowich trzewiach. Śledztwo prowadzi dwójka ekscentrycznych policjantów, a ich poczynania obserwuje tytułowy mały Quinquin, okoliczny łobuziak.
Czas trwania: 3 godz. 20 min.
Gatunek: dramat, komedia, kryminał


12.03.2015, godz. 20.15 "Sąsiady"

Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze odwiedza mieszkańców po kolędzie.
Reżyseria: Grzegorz Królikiewicz
Scenariusz: Grzegorz Królikiewiczw
Gatunek: obyczajowy

19.03.2015, godz. 20.00 "Co robimy w ukryciu"

Viago (379 l.), Deacon (183 l.), Vladislav (862 l.) i Petyr (8000 l.) mieszkają razem na przedmieściach współczesnego Wellington w Nowej Zelandii. Ich życie rozpoczyna się dopiero po zmroku, kiedy to opuszczają trumny i legowiska, by stawić czoła codzienności, która również dla wampirów bywa niełatwa.
Czas trwania: 1 godz. 26 min.
Gatunek: horror, komedia, dokumentalizowany

26.03.2015, godz. 20.00 "Dwa dni, jedna noc"

Sandra staje przed zadaniem na pozór niemożliwym. Musi przekonać wszystkich ludzi, z którymi pracuje, aby zrezygnowali ze swoich premii. Jeżeli jej się nie powiedzie - ona sama straci pracę.
Czas trwania: 1 godz. 35 min.
Gatunek: dramat


Karnety kwartalne (traktowane jako Karta klubowa) w cenie 30 zł w sprzedaży w sekretariacie MDK. Bilety na pojedynczy film — 15 zł. Karnety DKF Puls są podstawą do zakupu biletu na każdy film z repertuaru DKF w cenie 2 zł.

Zachęcamy do zakupu biletów w przedsprzedaży w kasie kina.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj