czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 marca 2015
  • 25 marca 2015
  • wyświetleń: 2279

Kreatywna plastyka-zajęcia dla dzieci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Za nami:

Centrum Edukacji i Rozwoju zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym do udziału w warsztatach plastycznych, które będą się odbywały w każdą środę o godzinie 17.00 w sali edukacyjnej CEiR (w Gimnazjum nr 1).

Reklama

Pierwsze, bezpłatne zajęcia odbędą się 11 marca o godzinie 17.00. Temat pierwszych warsztatów: "Jajko, pisklę, kura" twórcze, kolorowe wariacje z kolorowym papierem i historyjkami w tle. Obowiązują zapisy!

Zajęcia plastyczne, rękodzielnicze dla dzieci w wieku przedszkolnym to cykl spotkań, które pozwolą dziecku doświadczyć różnorodnych działań manualnych. Są to zajęcia dla tych, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności plastyczne, wyobraźnię oraz kreatywność. Artystyczna aktywność dzieci pozwala na ich otwieranie się w różnych sferach, wyzwala większą otwartość na świat. Sztuka, działania twórcze wzbogacają osobowość małego człowieka, uwrażliwiają. Pozwalanie na nieskrępowaną ekspresję, wspieranie jej w działaniach twórczych, ma wpływ na dynamiczniejszy rozwój dziecka, jak też przekłada się na kreatywne myślenie, oryginalne pomysły.

Celem tych zajęć jest oswajanie dziecka z nowymi technikami plastycznymi, uczenie czerpania inspiracji z pozornie prostych materiałów. Przy tym na każdych zajęciach będzie również omawiany w trakcie działania jakiś temat analogiczny bądź pokrewny z wykonywaną pracą. Będziemy pracować z bibułą, kartonem, piórkami, masami plastycznymi. Będziemy również stemplować, rwać i zagniatać. To co do wyrzucenia, okaże się czasem bazą pod ciekawy montaż, działanie.

DO DZIEŁA!

CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Michałowicza 16

kom. 509-857-687Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj