czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 4 marca 2015
  • 6 marca 2015
  • wyświetleń: 1269

Najstarsze dzieje Czechowic w MDKu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

Miejski Dom Kultury zaprasza na wykład z cyklu "Człowiek-Ziemia-Wszechświat", dr Edelgarda M. Foltyn i dr Eugeniusz Foltyn przybliżą temat "Z najstarszych dziejów Czechowic-Dziedzic i okolic. W świecie człowieka wczesnego i późnego średniowiecza".

Reklama

Miejski Dom Kultury,Kino Świt


Dr Edelgarda M. Foltyn i dr Eugeniusz Foltyn - absolwenci Uniwersytetu Wrocławskiego. W przeszłości pracownicy Instytutu Historii i Katedry Etnologii Uniwersytetu Śląskiego oraz Katedry Historii Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej. Autorzy lub współautorzy około 200 publikacji w czasopismach naukowych krajowych i zagranicznych oraz książek, m.in. "Podstawy gospodarcze wczesnośredniowiecznej społeczności plemiennej na Górnym Śląsku", "Obróbka kamienia w kulturach z ostrzami liściowatymi w dorzeczu górnej i środkowej Odry i Wisły", "Archeologia regionu cieszyńskiego".

Wstęp wolny.

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj