czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 10 marca 2015
  • 13 marca 2015
  • wyświetleń: 3043

Noc Zakupów w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Nowe trendy, wiosenne kolekcje, taneczne występy i najlepsze okazje. Podczas nocy zakupów w CH Stara Kablownia będzie można skorzystać z wyjątkowych rabatów aż do 50%! Warto zrobić miejsce w szafie.

Reklama

Noc Zakupów jest świetną okazją, aby przygotować się do nadchodzącej wiosny. W piątek, 13 marca CH Stara Kablownia zaprasza na zakupowe szaleństwo, podczas którego będzie można skorzystać z niezwykłych rabatów na wiosenne kolekcje, nawet do 50%. Okazje będą dostępne tylko w godz. 18.00-22.00.

Stara Kablownia


To nie jedyna atrakcja, jaką przygotowano na ten dzień. Po intensywnym buszowaniu po sklepach, warto wybrać się na kolację do restauracji Browar Dziedzice, która znajduje się na poziomie -1. Pyszne dania i miła obsługa będą idealnym zakończeniem wieczoru. Z okazji nocy zakupów -20% na dania z karty, wyłącznie w godzinach 18:00-19:00.

Tego dnia klub muzyczny ChaCharnia zaprasza na koncert zespołu Indios Bravos. W CH Stara Kablownia wystąpi też Glamour Ladies. Zespół Moniki Bunach zaprezentuje się w rytmach "Kankana" i Charlestona. Ponadto, na poziomie -1, przed sklepem z zabawkami będzie udostępniony tor wyścigowy Carrera. Wyścigi zdalnie sterowanymi modelami zachwycą każdego mężczyznę, a atrakcja dostępna będzie bezpłatnie!

- Przed nocą zakupów warto przewietrzyć swoją szafę - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - Zachęcamy do wsparcia Fundacji Anny Dymnej "Pomimo Wszystko". Wystarczy wprawić swoje ciuchy w ruch i wrzucić je do specjalnych kontenerów w Starej Kablowni, znajdujących się w przedsionkach wejść - dodaje. Z każdej tony odzieży fundacja otrzyma aż 300 zł!

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj