czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 13 marca 2015
  • 15 marca 2015
  • wyświetleń: 1948

Kup bilety na "Szybcy i wściekli 7"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Od piątku, 13 marca w Multikinie Czechowice-Dziedzice rozpocznie się sprzedaż biletów na siódmą część kultowego filmu "Szybcy i wściekli". Premiera kinowa zaplanowana jest na 10 kwietnia. Bądź szybszy niż Twoi znajomi i zobacz film jako pierwszy.

Reklama

Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto, Brian O’Conner, Letty Ortiz oraz inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza, że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Ian Shaw planuje pomścić śmierć brata - Owena. W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera.Seria "Szybcy i wściekli" jest niespotykanym dotąd w kinematografii fenomenem i zasłużyła na miano filmów kultowych. Dotąd "Szybcy i wściekli" zarobili na świecie ponad 2,3 miliarda dolarów.

Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę http://www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android, iOS, Windows Phone.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj