czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 18 marca 2015
  • 22 marca 2015
  • wyświetleń: 2216

Wagary z nauką w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Wystrzałowe spotkania z nauką, występy muzyczne, pokazy doświadczalne, a także nagrodzenie autora najpiękniejszej Marzanny. Pierwszy Dzień Wiosny warto przywitać w CH Stara Kablownia. Czeka wybuchowa zabawa!

Reklama

Tradycyjne wagary warto zamienić na dzień pełen wrażeń w Starej Kablowni. Już 21 marca od godziny 11.00 na gości centrum czeka mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpocznie występ Big Band Zespołu Szkół "Silesia" w Czechowicach-Dziedzicach. Beskidzkie Centrum Nauki Naukotechnika zaprasza na wystrzałowe pokazy naukowe: Turbo Próżnia o godzinie 11.20 oraz Ciekły Azot o godzinie 12.30. Pokazy doświadczalne przygotują także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych w Czechowicach-Dziedzicach.

W Starej Kablowni pojawiły się kolorowe, wiosenne Marzanny. Na siedemnaście prac zgłoszonych do konkursu "Pożegnanie zimy", można głosować za pomocą aplikacji w serwisie Facebook na: www.facebook.com/CHStaraKablownia. Każdy głos się liczy, ponieważ na laureatów czekają cenne nagrody. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 marca około godziny 13.00.

- Każda okazja jest dobra, aby pomóc potrzebującym - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - Zachęcamy do wsparcia Eko-Fundacji "Mam kota na punkcie psa". Wystarczy w dniach 21-22 marca kupić kartkę wielkanocną i zaadresować ją do bliskiej osoby. Prostym gestem sprawimy podwójną radość: podopiecznym fundacji oraz adresatowi pocztówki. Dodatkowo na dzieci czekać będą atrakcje oraz malowanie buziek.

W dniach 20-21 marca zostanie przeprowadzona wielkanocna zbiórka żywności w ramach ogólnopolskiej akcji "Podziel się posiłkiem". Żywność będzie można przekazać w Tesco w CH Stara Kablownia.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj