czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 marca 2015
  • 26 maja 2015
  • wyświetleń: 2904

Zajęcia jogi w Centrum Kultury

Za nami:

W Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Bestwinie trwa już cykl zajęć jogi. Piękną pogodę warto wykorzystać i rozpocząć praktykę jogi.

Reklama

Zajęcia odbywać się będą w czwartki o godzinie 10.00, a od maja także o 16.30. Warto mieć na uwadze, że joga jest szczególnie korzystna dla osób, które mają problemy z kręgosłupem (zwyrodnienia, bóle). Dzięki systematycznym ćwiczeniom, które uelastyczniają kręgosłup i wzmacniają mięśnie grzbietu, brzucha i nóg dość szybko można odczuć poprawę w tym obszarze.

Zajęcia jogi w Centrum Kultury


Życie w ciągłym napięciu i stresie wywołuje wiele chorób, stan relaksu, w jaki wprowadzają nas ćwiczenia jogi może tym chorobom zapobiegać. Na zajęciach uczestnicy uczą się też pracy z oddechem, co w codziennym życiu można wykorzystać do szybkiego rozładowania stresu.

Jogę z powodzeniem można ćwiczyć w każdym wieku! Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer: 504-354-332. Pod tym numerem przyjmowane są również zapisy.

BM / czecho.pl

źródło: CKSiR Bestwina

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.