czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 25 marca 2015
  • 15 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1351

Rusza 2. edycja Szkoły Talentów

Warsztaty teatralne są doskonałą okazją do odkrywania samego siebie, obcowania ze sztuką i kulturą, do doskonalenia swoich umiejętności wokalnych i recytatorskich. W kwietniu ruszy druga edycja Szkoły Talentów w Czechowicach-Dziedzicach!

Reklama

Biuro ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Miejskiego oraz Miejski Dom Kultury w Czechowicach-Dziedzicach, zapraszają wszystkich gimnazjalistów do udziału w drugiej edycji Szkoły Talentów.

1 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbyło się spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych rozwijaniem swojego talentu artystycznego i udziałem w zajęciach w ramach Szkoły Talentów. Na spotkaniu przedstawione zostały szczegóły dotyczące udziału w warsztatach teatralnych oraz zapisów uczestników. Na chętnych czekają jeszcze wolne miejsca!

Zajęcia poprowadzą profesjonalni aktorzy: Katarzyna Gajowniczek, która występowała m.in. na deskach Teatru Śląskiego w Katowicach oraz Kuba Abrahamowicz - ceniony aktor i reżyser, który w ostatnim czasie zasłynął "powołując do życia" Teatr Komedii Kuby Abrahamowicza w Bielsku-Białej.

Warsztaty teatralne są doskonałą okazją do odkrywania samego siebie, obcowania ze sztuką i kulturą, do doskonalenia swoich umiejętności wokalnych i recytatorskich. Zajęcia warsztatowe mają na celu kształtowanie osobowości młodzieży poprzez sztukę, naukę działania w zespole, kształcenie umiejętności wypowiadania się słowem i gestem, elementarne zasady marketingu, naukę dobrych obyczajów, poznanie zasad kształtowania swojego wizerunku w zależności od podejmowanych ról życiowych. Organizatorzy wychodzą założenia, że każdy może zostać artystą, tylko musi odkryć w sobie swój talent. Dlatego zaproszeni do udziału w warsztatach są wszyscy zainteresowani.

Cały koszt zajęć pokrywa Urząd Miejski, dlatego dla młodzieży udział w warsztatach będzie całkowicie nieodpłatny!

Więcej informacji i zapisy: Agnieszka Borowska-Paszek, Kierownik Biura ds. Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom, Urząd Miejski w Czechowicach-Dziedzicach, Plac Jana Pawła II 3/3, tel. (32) 214-71-61 lub (32) 214-71-77.

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.