Rozrywka

  • 3 kwietnia 2015
  • 12 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2212

Weekend SKrzata w krainie dinozaura

Za nami:

Wiosna to idealny czas na wspólną zabawę! CH Stara Kablownia zaprasza wszystkie dzieci na Weekend SKrzata z Parkiem Rozrywki Zatorland.

Tajemnicze zwierzęta, odkrywanie zagadkowych śladów i nauka poprzez zabawę to idealna propozycja na spędzenie weekendu z dzieckiem. Najmłodsi goście Starej Kablowni przeniosą się do prehistorycznej krainy dinozaurów w dniach 11-12 kwietnia w godzinach 15.00-19.00. Na dzieci czekać będzie moc atrakcji w CH Stara Kablownia, m.in. tworzenie makiety jurajskiego parku, lepienie dinozaurów z plasteliny, warsztaty młodego paleontologa, zabawy ruchowe i gimnastyka, konkursy i zabawy.

- Każdy weekend SKrzata pozwala odkryć dzieciom coś nowego - mówi Agnieszka Kubak kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - Podczas świetnej zabawy można poznać wiele ciekawostek i zgłębić tajniki różnych dziedzin nauki.

Park Rozrywki Zatorland położony jest w Zatorze. Park Ruchomych Dinozaurów liczy obecnie ponad 100 figur prehistorycznych gadów. Na terenie lunaparku działa kino 5D, autodrom, kolejki oraz karuzele. Odwiedzając Zatorland dzieci mogą bawić się także w Parku Mitologii, Parku Owadów, Parku Bajek i Wodnych Stworzeń, a w okresie zimowym w Parku Św. Mikołaja.


Weekend SKrzata z Parkiem Rozrywki Zatorland odbędzie się na parterze CH Stara Kablownia przy wejściu głównym, obok ruchomych schodów.

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj