czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 2633

"Pasje" wychowanków POPP Art.

W Galerii Ex Libris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach odbył się kolejny już wernisaż wystawy prac plastycznych wychowanków POPP "Art." - "Nasze Pasje".

W wystawie wzięło udział 234 wychowanków POPP "Art.". Swoje prace prezentowali uczestnicy zajęć plastycznych z Ligoty-Miliardowic i Czechowic-Dziedzic (opiekun: Dominika Paszek), Zabrzega (Zofia Gawełek), grafiki warsztatowej (Klaudia Grygierczyk), grafiki komputerowej (Anna Kanik) i ceramiki artystycznej (Marta Janik-Kufel) w Czechowicach-Dziedzicach.

W uroczystości uczestniczyli twórcy prac, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, przyjaciele. Swoja obecnością zaszczycili przedstawiciele starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej w osobach: Stanisław Pięta członek Zarządu Powiatu Bielskiego oraz przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury i Sztuki Rady Powiatu Barbara Adamska, a także dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, radna powiatowa Ewa Kmiecik-Wronowicz.

"Pasje" wychowanków POPP Art · fot. A. M.


Jak zawsze przy okazji wernisażu wszyscy uczestnicy wystawy obdarowani zostali tradycyjnym kwiatkiem. Miłym akcentem było także podziękowanie dyrektor czechowickiej biblioteki E. Kmiecik-Wronowicz za wieloletnią współpracę i możliwość prezentacji artystycznych wychowanków i nauczycieli, organizowanie wystaw pokonkursowych na terenie Galerii Exlibris, a upominkiem była grafika komputerowa wychowanki.

Wystawy i związane z nimi uroczyste wernisaże organizowane od wielu lat na stałe wpisały się w coroczny kalendarz imprez POPP "Art." i są doskonałą okazją do dużych wspólnych spotkań szerokiego środowiska placówki; wychowanków, nauczycieli, rodziców, a także wymiany artystycznych doświadczeń.

A.M.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.