Praca Czechowice-Dziedzice Praca Czechowice-Dziedzice

czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

REKLAMA

Rozrywka

  • 20 kwietnia 2015
  • 7 maja 2015
  • wyświetleń: 1118

Ambasador Bluesa w Chacharni

Za nami:

W czwartek, 7 maja o godzinie 20.00 w Klubie Muzycznym Chacharnia odbędzie się koncert gwiazdy Bluesa - Earla Thomasa!

Browar Dziedzice


Earl ma koncie występy na najbardziej prestiżowych festiwalach świata, a jego utwory były wykorzystywane w wielu filmach i serialach telewizyjnych (m.in. "Ostry dyżur").

Zapytany o swoją wizję Bluesa Thomas odpowiada: "Umówmy się, blues to jest opowieść o życiu, o tych lepszych czasach i tych gorszych, o wszystkim , szczera, prawdziwa opowieść ... W tym zawiera się wszystko - miłość, małżeństwo, rozwody, bogactwo, ubóstwo , wszystko, co tyczy się ludzkiej kondycji, ludzkiego losu. Mój blues to też historia ludzkiego życia, niektórzy opowiadają tę historię od lat 50-tych, ale ja chcę opowiedzieć swoją historię, taką, która wydarzyła się nie tak dawno temu... Wiem, że blues wziął swoją historię od lat, kiedy na plantacjach ludzie zaczynali śpiewać bluesa , ale dzisiaj śpiewamy i gramy bluesa w Europie, w Polsce, jest on uniwersalny, ponieważ opowiada o problemach większości z nas.."

Szczegóły koncertu na www.chacharnia.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.