czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 21 kwietnia 2015
  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1279

Samo zdrowie w Starej Kablowni

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Piękna sylwetka, dobre samopoczucie i zdrowy styl życia są na wyciągnięcie ręki. Kwiecień to idealny miesiąc, aby pomyśleć o sobie! Pomogą w tym spotkania w Starej Kablowni.

Pod koniec kwietnia Stara Kablownia zaprasza na kolejną odsłonę "Weekendu Zdrowia i Urody". W sobotę 25 kwietnia w godz. 12.00-16.00 odbędzie się II edycja akcji "Serce pełne warzyw i owoców", przy współpracy ze Stowarzyszeniem Diabetyków Koła Śląskiego Oddziału Wojewódzkiego i Koła Terenowego Czechowice-Dziedzice, na czele z panią prezes Iwoną Reczek. Cały weekend wypełnią spotkania, podczas których goście Starej Kablowni dowiedzą się jak się zdrowo odżywiać i być pięknym na wiosnę i nadchodzące lato. Skuteczne ćwiczenia zaproponują trenerzy z Fitness Club 24, którzy podpowiedzą od czego zacząć, aby osiągnąć świetną formę.

- Przygotowaliśmy konsultacje z najlepszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą wyznaczyć cele dobre dla naszego zdrowia - mówi Agnieszka Kubak kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - Nasi klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych rabatów, przygotowanych specjalnie na ten weekend - dodaje.

W programie m.in. badania poziomu cukru we krwi, porady diabetologiczne, konsultacje dietetyczne, tajniki diety Cambridge, porady stomatologii estetycznej. Nie zabraknie również konkursów z cennymi nagrodami: karnety do Fitness Club 24 oraz bony na tygodniową kurację odchudzającą metodą Cambridge. W centrum handlowym przez cały weekend będzie spacerowało wesołe jabłko i ogórek, którzy poczęstują gości polskimi jabłkami.

Wiosna to dobry czas na zmiany. Należy zacząć od tych niewielkich, aby małymi krokami osiągnąć piękna i zdrową sylwetkę. Dlatego warto wybrać się na "Weekend zdrowia i urody" w dniach 25-26 kwietnia.

Stara Kablownia

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj