czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 24 kwietnia 2015
  • 26 kwietnia 2015
  • wyświetleń: 1063

Filmowa opowieść w Świcie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Za nami:

"Nie robić głupstw. Opowieści filmowe Stanisława Janickiego". Osią filmu są te fragmenty życiorysu Stanisława Janickiego, które można opisać jak sceny filmowe. Opisać korzystając z całej palety barwnych porównań do planów filmowych, travellingów, ujęć. Obrazowo towarzyszyć im będą skromne inscenizacje, którym daleko do realizmu, a opierać się będą na sile i pomysłowości obrazu.

Film "Nie robić głupstw. Opowieści filmowe Stanisława Janickiego" będzie można zobaczyć w niedzielę, 26 kwietnia o godzinie 18.30 w Kinie Świt. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

W opowieściach odnajdziemy dzieciństwo, które zahacza o czas II Wojny Światowej, czas szkolny, studia dziennikarskie, pracę. Drugi wątek, to wizyty bohatera w miejscach przez niego opisywanych. zaś trzecim elementem będą fragmenty filmów zrealizowanych przez Stanisława Janickiego. Ale nie pojawią się one chronologicznie.

Czas trwania: 54 min.
Reżyseria: Krzysztof Tusiewicz
Scenariusz: Krzysztof Tusiewicz
Gatunek: dokumentalny
Produkcja: Polska

Po projekcji zapraszamy na spotkanie z bohaterem filmu Stanisławem Janickim.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj