Rozrywka

  • 28 kwietnia 2015
  • 2 maja 2015
  • wyświetleń: 2524

Majówka w Klubie Chacharnia

Za nami:

Klub Muzyczny Chacharnia serdecznie zaprasza wszystkich lubiących niesamowitą zabawę do białego rana oraz muzykę na najwyższym poziomie!

Najbliższy weekend rozpoczynamy już w czwartek! Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi najlepszej zabawy!

W czwartek, 30 kwietnia starujemy na Black Avenue, na którą zaprowadzi nas DJ Wróbson, znany doskonale naszym gościom m.in. z Czecho na Rapie. Tego wieczoru rządzą u nas czarne rytmy. Wstęp 10 pln (studenci ATH wchodzą za piątkę!). Panie do 21.00 free.

W piątek, 1 maja nie lada gratka dla wszystkich kochających szaleć na parkiecie w rytm muzyki lat 80. i 90. Nikt tak doskonale nie porywa Was do tańca jak DJ Pablo! Po prostu: The best of 80&90s! Wstęp free.

Sobota, 2 maja Celebrate Life - o najlepsze brzmienia, najsilniejsze doznania, pozytywne emocje dba DJ Ro Bee! Zabierz swoich przyjaciół, bawcie się ile sił starczy, degustujcie dobre trunki i celebrujcie tę wyjątkową noc z nami od 20.00! Dla pierwszych imprezowiczów: kolorowe okulary oraz darmowe shoty! Wstęp 10 zł. Panie do 21.00 free.

Rezerwacje: 698-119-935.

Browar Dziedzice
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Chacharnia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Chacharnia" podaj