czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 3 maja 2015
  • 24 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2169

Rekreacja dla dzieci na ściance

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj

Za nami:

Sala Zabaw Radocha zaprasza na zajęcia rekreacyjne na ściance wspinaczkowej. Przyjmujemy zapisy do grup w sierpniu oraz od nowego roku szkolnego. Aktywność przeznaczona dla dzieci min. 5 lat.

RADOCHA: REKREACJA DLA DZIECI NA ŚCIANCE


Zajęcia na ściance to: planowanie ruchu, koordynacja wzrokowo - ruchowa, przełamywanie lęku przed wysokością, bodźce dotykowe, zaspokajanie ciekawości dzieci...

W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawy wspinaczki, zasady bezpiecznej asekuracji. Zaznajomią się również z właściwymi technikami dotyczącymi wspinaczki, co w przyszłości być może przyda się w praktycznym pokonywaniu nie tylko dróg wspinaczkowych, ale również wielu ciekawych tras turystycznych. Poznane zasady pomogą nam wykorzystać w praktyce nowe umiejętności, będziemy poprawiać i doskonalić technikę.

Wspinaczka to bardzo ciekawa, atrakcyjna i wyzwalająca adrenalinę dyscyplina sportu. Jednak uczestnicy zajęć uprawiają ją amatorsko, w celu poprawy własnej sprawności fizycznej i koordynacji oraz po prostu dla dobrej zabawy.

Nasi instruktorzy-prawdziwi entuzjaści wspinaczki mają na celu zainteresować jak największą część dzieci ich ukochaną formą rekreacji. Będą przede wszystkim dbali o bezpieczeństwo oraz o jak najlepsze wykorzystanie czasu, żeby dzieciaki mogły jak najwięcej się nauczyć i technicznie poćwiczyć, świetnie się bawiąc.

Nasze zajęcia to 100% radości i satysfakcji ze spędzonego czasu.
Liczebność grupy jednego instruktora max. 6 osób.

Harmonogram zajęć:
  • Poniedziałki, godz. 17.00 i 18.00


Koszt zajęć jednorazowo: 20 zł

Ze względów bezpieczeństwa rodzice uczestników (oboje) zobowiązani są do przedstawienia nam upoważnienia dotyczącego korzystania ze ścianki wspinaczkowej przez ich dziecko. Można je pobrać w kasie lub z naszej strony www.radocha.com.pl

Zapraszamy! Zapisy na zajęcia są obowiązkowe!
Zespół Sali Zabaw zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć z przyczyn niezależnych od organizatora.

Sala Zabaw Radocha

43-200 Pszczyna
ul. Dobrawy 42Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Sala Zabaw Radocha

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Sala Zabaw Radocha" podaj