Rozrywka

  • 5 maja 2015
  • 24 maja 2015
  • wyświetleń: 2163

Najlepszy prezent na Dzień Matki

Za nami:

Pachnący bukiet kwiatów, czekoladki, elegancka biżuteria czy ulubione perfumy - jaki prezent będzie najlepszy dla ukochanej mamy? Ten prosto z serca! Stara Kablownia zaprasza do udziału konkursie z okazji Dnia Matki.

Każda mama zasługuje na chwilę tylko dla siebie, szczególnie w tak szczególnym dniu jak Dzień Matki. - W Starej Kablowni można znaleźć idealny prezent dla bliskiej osoby - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia - Sklepy i kawiarnie w centrum handlowym przygotowały specjalne promocje i rabaty - dodaje. Do upominku warto dołączyć zaproszenie na wspólną kawę lub wykwintny obiad w Restauracji Browar Dziedzice. Wspólnie spędzony czas będzie bezcennym prezentem.

Stara Kablownia i Perfumeria Sinatra przygotowały specjalny konkurs, w którym nagrodą główną jest pobyt dla dwóch osób w Hotelu Alpin w Szczyrku. Wystarczy w dniach 4-24 maja zrobić zakupy w Perfumerii Sinatra za min. 100 zł, zachować paragon i wziąć udział w konkursie na Facebooku centrum handlowego. Klienci, którzy dokonają zakupu, otrzymają gwarantowany prezent. Perfumeria Sinatra to miejsce pełne wyjątkowych upominków, z których ucieszy się każda mama.

Za co kochamy swojej mamy? Każdy, kto w pięknych słowach wyzna swoje uczucia w aplikacji konkursowej na fanpage’u Starej Kablowni, ma szansę wygrać nagrodę główną - pobyt w Hotelu Alpin, a także nagrody dodatkowe - perfumy i zestaw kosmetyków. Konkurs na Facebooku startuje 25 maja. Konkurs przeznaczony jest dla osób, które wcześniej dokonają zakupów w Perfumerii Sinatra i okażą ważny paragon. Szczegółowy regulamin akcji znajduje się na: http://www.starakablownia.pl.

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj