Rozrywka

  • 13 maja 2015
  • 31 maja 2015
  • wyświetleń: 2180

XI Osiedlowy Dzień Dziecka

Za nami:

W niedzielę, 31 maja Zarząd Rodzinnego Ogrodu Działkowego "Relaks-Storczyk" w Czechowicach-Dziedzicach organizuje po raz jedenasty Osiedlowy Dzień Dziecka.

W programie imprezy przewidziano różne atrakcje dla dzieci, między innymi: gry i konkursy ogrodowe z nagrodami i zabawy dla dzieci, konkurs o tematyce przyrodniczej, konkurs z wiedzy o rodzinnych ogrodach działkowych, dmuchane atrakcje i inne. Organizatorzy zaplanowali także przerwę na ciepły posiłek w godz. 13.00-14.00 połączoną z podsumowaniem wyników gier i konkursów. Zwycięzcy otrzymają nagrody, a wszystkie dzieci - okolicznościowe upominki.

Zapisy na imprezę przyjmowane są w dniach od 18 do 28 maja w Domu Działkowca na terenie Ogrodu Relaks od godziny 15.00 do 18.00. Telefon kontaktowy - 603-067-422 (Wiesław Mnich). Liczba uczestników ograniczona. Przy zapisach należy podać nazwisko i imię dziecka, adres, rok urodzenia, a także liczbę osób dorosłych towarzyszących dzieciom. Wymagany jest podpis uczestnika (lub opiekuna) na liście uczestnictwa w imprezie. Wpisowe (dobrowolne) od osób dorosłych towarzyszących dzieciom - 7 zł (na ciepły posiłek).

Impreza jako zadanie publiczne jest dotowana przez gminę Czechowice-Dziedzice oraz wspierana przez Zarząd Osiedla "Tomaszówka" jako współorganizatora imprezy.

BM / czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.