Rozrywka

  • 22 maja 2015
  • 27 maja 2015
  • wyświetleń: 3459

Klub Malucha - reportaż z zajęć

Materiał partnera:

Co robią dzieci podczas zajęć w ramach Klubu Puchatka? W jaki sposób spędzają czas? Czy dobrze się przy tym bawią? Zobaczcie zdjęcia i filmy prezentujące realizację zajęć.Centrum Edukacji i Rozwoju serdecznie zaprasza na zajęcia w ramach Klubu Malucha Puchatek. O to, co robią dzieci na zajęciach, zapytaliśmy Annę Krzempek - właścicielkę placówki.

- Dzieci na naszych zajęciach mają przede wszystkim dobrze się bawić. Głównym naszym celem jest uspołecznienie dzieci, nauka bycia w grupie rówieśniczej aby dzięki naszym spotkaniom dzieci przeszły łagodniej proces adaptacji w przedszkolu. Niezmiernie się cieszymy, kiedy dzwonią do nas rodzice z informacją, że z dzieckiem nie ma większych problemów w przedszkolu, pięknie bawi się z innymi i akceptuje normy i zasady przedszkolne. Nasze zajęcia bez wątpienia są twórcze, każdy znajdzie coś dla siebie,malujemy, rysujemy, wyklejamy, gramy na instrumentach, uczymy się...

Klub Malucha - reportaż z zajęć
CENTRUM EDUKACJI I ROZWOJU

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Szkolna 47/31

kom. 509-857-687Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

CEIR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "CEIR" podaj