Rozrywka

  • 26 maja 2015
  • 12 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2323

Szkraby zatańczą i zaśpiewają

Za nami:

MDK zaprasza w piątek, 12 czerwca, na pokaz Szkrabów. Zatańczą i zaśpiewają najmłodsi - licząca prawie czterdzieścioro dzieci grupa tancerzy i wokalistów już po raz ósmy zaprezentuje swoje talenty i efekty ciężkiej pracy.

Najmłodszy tancerz ma prawie trzy lata, a najstarszy skończy w tym roku 7 lat. Od września ubiegłego roku dzieci przygotowywały nowy program artystyczny "Szkraby w lesie". Nad całością czuwał choreograf tańca współczesnego i nauczyciel wychowania przedszkolnego Joanna Distel.

Widzowie będą mogli obejrzeć układy taneczne do utworów Leśne licho, Rudy rydz, Muchomorek, Duszki leśne, Sarna, Czarne jagódki... W trakcie występów dzieci dowiemy się, jakie zmartwienia trapią muchomory i rydze, zaprzyjaźnimy się leśnymi, tajemniczymi stworami oraz będziemy świadkami tragicznego końca żywota pewnego komara...

Wstęp wolny.

Miejski Dom Kultury,Kino Świt
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

MDK

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "MDK" podaj