czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 8 listopada 2005
  • wyświetleń: 941

W Bugsy muzyka gra non-stop

W czwartek jazzowy duet, w sobotę Jam session, a w niedzielę koncert zespołu NIE-BO - to tylko imprezy, które odbędą się w tym tygodniu w pszczyńskim Bugsy's Jazz Club. A to dopiero początek - w następnych tygodniu kolejne trzy koncerty. W sumie w listopadzie Bugsy przygotowało dla Was 8 imprez - jednym słowem jest w czym wybierać.

A teraz szczegóły - w czwartek 10 listopada wystąpi Jacek Mielcarek (saksofon i klarnety) w duecie z Markiem Walarowskim (fortepian). Koncert ten będzie promował płytę Mellow Look - bardzo dobrze przyjętą przez recenzentów, a co najważniejsze przez słuchaczy, którzy potrafili dostrzec bardzo dobry warsztat muzyczny. Ten duet w instrumentalnym jazzie trzeba koniecznie usłyszeć, gdyż jak twierdzą znawcy - takich duetów po prostu jest niewiele. Bilet na koncert kosztuje 10zł, początek o godz. 20.00.

12 listopada (sobota) odbędzie się za to Jam session z udziałem pszczyńskich muzyków. Bugsy do wspólnej zabawy zaprasza nie tylko muzyków, ale także publiczność. Początek imprezy o godz 20.00 - wstęp wolny.

Na sam koniec tygodnia zagra zespół NIE-BO. Zespół złożony jest z muzyków współpracujących z wykonawcami takimi jak Robert Gawliński, Grzegorz Turnau, Tadeusz Nalepa, Artur Gadowski, Lombard, Brathanki oraz Róże Europy.

Pod szyldem NIE-BO tworzy własną muzykę. Przykładem mogą być dwa spektakle muzyczne, zrealizowane w krakowskim Teatrze Ludowym. Zespół nagrał także muzykę do filmu "Krugerandy", z Maćkiem Stuhrem w roli głównej. Regularnie koncertuje w kraju i za granicą. W programie koncertu oprócz utworów własnych, znajdują się piosenki światowej sławy artystów m.in. Santany, The Beatles, Clapton...

Zespół tworzą Robert Lubera (gitara, wokal), Jean Lubera (wokal), Sławomir Berny (perkusja), Błażej Chochorowski (gitara basowa) oraz Filip Woźniak (perkusja)

Koncert rozpocznie się w niedzielę 13 listopada o godz. 20.00. Bilety kosztują 10 zł

mot / czecho.pl

www.bugsy.pless.pl class=dodaj target=_blank>[zobacz stronę Bugsy's Jazz Club]

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.