czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 2 czerwca 2015
  • 7 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1972

Piątkowe premiery filmowe

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Już od najbliższego piątku na ekranach czechowickiego Multikina będzie można zobaczyć dwie nowe produkcje filmowe "San Andreas" oraz "Agentka".

Reklama

"San Andreas" - Na skutek przesunięcia cieszącego się złą sławą uskoku San Andreas w Kalifornii dochodzi do trzęsienia ziemi o sile ponad 9 stopni w skali Richtera. Pilot helikoptera ratunkowego (Dwayne Johnson) i jego żona (Carla Gugino), z którą nie utrzymuje kontaktów, muszą udać się z Los Angeles do San Francisco, aby uratować swoją jedyną córkę. Okazuje się jednak, że karkołomna podróż na północ jest jedynie początkiem, a gdy oboje myślą, że najgorsze już za nimi... jest tylko gorzej."Agentka" - Susan Cooper (Melissa McCarthy) pracuje w CIA jako analityk - jest cichą bohaterką biura, bo choć nie bierze udziału w niebezpiecznych misjach, wykonuje bardzo ważne zadanie. Nic dziwnego, że Susan brakuje pewności siebie. Matka od małego powtarzała jej dwie formułki: nie wolno i nie dasz rady. Marzenia o zmianie posady i bujnym życiu towarzyskim powoli znikają, niczym torty, które Susan piecze kolegom z pracy na urodziny. Obdarzona super-pamięcią Cooper pracuje za biurkiem - jest uszami, oczami i partnerką agenta terenowego, Bradleya Fine'a. Kiedy jej partner (Jude Law) zalicza wpadkę, a najlepszy agent (Jason Statham) zostaje rozpracowany, Susan postanawia wejść do świata handlarzy bronią i zapobiec katastrofie, pracując pod przykrywką.Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj