Rozrywka

  • 10 czerwca 2015
  • 18 czerwca 2015
  • wyświetleń: 2438

Without Percent w Pubie Galicja

Za nami:

W ramach integrowania środowiska identyfikującego się z naszą szkołą Stowarzyszenie Przyjaciół LO im. M. Skłodowskiej-Curie "Nasze Liceum" zaprasza na koncert muzyczny grupy Without Percent.

Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 18 czerwca o godzinie 19.00 w Pubie Galicja w Czechowicach-Dziedzicach. Bilety w cenie 30 złotych od osoby można kupić w sekretariacie Liceum.Without Percent to projekt założony przez basistę Leszka Żygłowicza i gitarzystę Bartka Latusa. Muzyka jaką wykonują to szeroko pojęty jazz/rock, ale tak naprawdę trudno ją jednoznacznie określić i sklasyfikować. Słuchając W% możemy natknąć się na elementy funky, transu, fusion a nawet jazzu i elektroniki. Stanowcza sekcja rytmiczna, melodyjne solówki gitarowe, plus co jakiś czas wkradające się rockowe riffy, to fuzja tego wszystkiego, co wpływa na specyficzne brzmienie zespołu.

W lutym 2013 ukazał się debiutancki album zespołu. Na płycie znalazło się osiem utworów w klimacie jazz/rock/fusion w tym jeden remix (autorstwa Clean-Tone Factory). Do udziału w projekcie zaproszono wielu znakomitych muzyków m.in. Tomka Łosowskiego, Bartka Pawlusa, Daniela Mazurkiewicza, Krzysztofa Pająka. Dzięki temu płyta jest jeszcze bardziej zróżnicowana i energetyczna. Obecność zaproszonych muzyków sprawia, że materiał brzmi wielowymiarowo, każdy z nich prezentuje inny styl i tworzy nową jakość w różnych utworach.

Without Percent

BM / czecho.pl

źródło: LO im. Marii Skłodowskiej-Curie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pub Galicja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pub Galicja" podaj