czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 23 czerwca 2015
  • 27 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1618

Wybierzcie z nami SKrzata

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Za nami:

Kolorowy i przyjazny, wspaniały kompan zabaw, nowy ambasador Starej Kablowni pilnie poszukiwany! Dawno temu wyruszył w poszukiwaniu przygód, dziś próbuje wrócić do domu. Zgłosiło się kilku kandydatów. Musicie pomóc w wyborze tego właściwego.

Reklama

Stara Kablownia


W dniach 22-28 czerwca odbędzie się plebiscyt, w którym wybrany zostanie nowy mieszkaniec centrum handlowego. Na portalu Facebook.com każdy fan profilu Starej Kablowni może zagłosować na wybrany projekt maskotki. Wystarczy kliknąć "lubię to" pod wybranym SKrzatem. Każdy kciuk w górę pod zdjęciem to jeden głos.

Czechowickie centrum handlowe szuka przyjaciela wszystkich dzieci. - To właśnie SKrzat będzie towarzyszem gier i zabaw podczas imprez dla dzieci w naszym centrum handlowym - mówi Agnieszka Kubak, kierownik ds. marketingu CH Stara Kablownia. - Ważne, żeby to właśnie dzieci pomogły nam odnaleźć zaginionego przyjaciela, który będzie ambasadorem Weekendów SKrzata, które odbywają się w każdy drugi weekend miesiąca w Starej Kablowni - dodaje.

Plebiscyt wystartował w poniedziałek 22 czerwca i potrwa tydzień. Każdy kto chce pomóc we wskazaniu właściwego SKrzata powinien zostać fanem Starej Kablowni na Facebooku i zagłosować na wybrany projekt. Dzięki oddanym głosom dowiemy się kto zostanie nowym mieszkańcem Starej Kablowni. SKrzat nadzwyczajnych rozmiarów pojawi się już niebawem w Czechowicach-Dziedzicach.

Wybierzcie z nami Skrzata. To właśnie z nim przeżyjecie niezapomniane przygody. Warto pomóc go odnaleźć!

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj