Rozrywka

  • 3 lipca 2015
  • 12 lipca 2015
  • wyświetleń: 2076

Klockowy weekend SKrzata

Za nami:

Nauka przez zabawę, wspaniałe budowle i ciekawe maszyny, a to wszystko wykonane z kolorowych klocków LEGO. CH Stara Kablownia zaprasza do zabawy w małych inżynierów z Bricks 4 Kidz.

W dniach 11-12 lipca CH Stara Kablownia i tym razem przygotowało mnóstwo atrakcji. Podczas kolejnego spotkania z cyklu Weekend SKrzata uczestnicy odkrywać będą świat nauki. Tajniki z dziedziny architektury, inżynierii, matematyki, fizyki i przyrody - to wszystko i jeszcze więcej czekać będzie na najmłodszych gości.

- Pamiętam jak mój starszy syn godzinami bawił się klockami LEGO. Do dziś chętnie, siada z młodszym bratem i budują różne rzeczy. Dla mojego młodszego syna mogłyby nie istnieć piłki i piaskownice, ważne, żeby miał klocki - mówi pani Jowita, mama 6-letniego Miłosza. - Często odwiedzamy Weekendy SKrzata w Starej Kablowni i tym razem też na pewno będziemy. Ja będę mogła zrobić zakupy, a Miłosz na pewno będzie w siódmym niebie - dodaje.

Podczas zabawy dzieci będą mogły poznać naukowe zależności w otaczającym nas świecie. Ruchome modele i możliwość tworzenia czegoś nowego pobudzą ich kreatywność i ciekawość świata. Najmłodsi goście Starej Kablowni podczas Klockowego Weekendu SKrzata będą mogli wygrać karnety na zajęcia edukacyjne w Bricks 4 Kidz. Nie zabraknie też zestawów klocków LEGO ufundowanych przez sklep zabawkowy Skrzat. Dzięki temu zabawa będzie mogła trwać dłużej!

To będzie niezwykły Weekend SKrzata! Najlepsza zabawa czeka w Starej Kablowni w dniach 11 i 12 lipca w godzinach 15.00-19.00.

Stara Kablownia
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Stara Kablownia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Stara Kablownia" podaj