Rozrywka

  • 9 lipca 2015
  • wyświetleń: 6186

Hydra - nowy zespół z Czechowic

Hydra to nowy zespół grający muzykę popową z domieszkami rockowymi oraz brzmieniami klubowymi. Mimo krótkiej działalności ma on już na swoim koncie kilka piosenek i cały czas poszerza repertuar.

Hydra - nowy zespół z Czechowic
Hydra - nowy zespół z Czechowic.


W skład zespołu wchodzą osoby mające bardzo duże doświadczenie na rynku muzycznym: Krzysztof Podstawka - gitara (współpraca z Ivanem Komarenko, Haliną Frąckowiak), Marcin Kiljan - gitara basowa (współpraca z Rafałem Brzozowskim, zespołem Czerwone Gitary), Zdzisław Kalinowski - klawisze (współpraca z Patricia Kazadi, In Grid, Blue Cafe), Paweł Markiewicz - perkusja (współpraca z Tomkiem Lubertem, Eweliną Flintą) oraz stojąca na czele zespołu wokalistka pochodząca z Czechowic - Monika Gładysz.

W sieci można odsłuchać pierwszą piosenkę zespołu Hydra, a w niedzielę, 12 lipca odbyła się premiera nowego klipu do piosenki "Ja wiem co ty czujesz". Jest on dostępny na kanale YouTube. Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/979166208802313/

BM / czecho.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.