Rozrywka

  • 5 stycznia 2010
  • wyświetleń: 70544

Klub.czecho.pl - przyłącz się

Chcesz należeć do internetowej społeczności portalu czecho.pl? - wstąp do naszego klubu. Nie ważne czy masz 15, 30, czy 50 lat. Będąc klubowiczem otrzymasz wiele uprawnień, które nie przysługują zwykłym użytkownikom portalu.

Po pierwsze rejestrujesz swój własny, unikalny nick. Dzięki temu nikt nie będzie się pod Ciebie podszywał komentując wydarzenia, dyskutując na forum, czy też zamieszczając pozdrowienia na portalu.

Po drugie Twoje komentarze do wydarzeń nie będą przechodzić etapu weryfikacji przez administratora portalu. Inaczej mówiąc, będą zamieszczały się automatycznie, zaraz po ich napisaniu.

Po trzecie będąc klubowiczemm masz możliwość zbierania punktów, które potem możesz wymienić na ciekawe nagrody, np. koszulki, czapeczki portalu czecho.pl lub też bilety na koncerty, do kina itp.

Za co przyznajemy punkty? - możliwości jest wiele. Przede wszystkim za staż. Im dłużej jesteś w klubie, tym więcej punktów otrzymasz. Za aktywność – im więcej dodasz przemyślanych komentarzy do wydarzeń, tym więcej punktów powędruje na Twoje konto (opcja dostępna a styczniu 2006). Za refleks i zdolności dziennikarskie oraz fotograficzne - jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia, wiesz coś, o czym my jeszcze nie napisaliśmy, zrobiłeś zdjęcie, którego jeszcze nie mamy – wyślij je do naszej redakcji, a my przyznamy Ci punkty za ich wykorzystanie.

Jeszcze się zastanawiasz? - dołącz do nas i korzystaj z wielu przywilejów. Po prostu zostań klubowiczem portalu czecho.pl.

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.