czecho.pl - medium nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach

Reklama

Rozrywka

  • 14 lipca 2015
  • wyświetleń: 963

Dwa filmy premierowo w Multikinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Już od 17 lipca w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dwa filmy: "Ant-Mana" na podstawie komiksu Jacka Kirby’ego i Stana Lee ("Avengers") oraz kontynuację hitu Stevena Soderbergha z 2012 roku - "Magic Mike XXL".

Reklama

W kolejnej odsłonie filmowego uniwersum Marvela po raz pierwszy na dużym ekranie zobaczymy jednego z założycieli Avengers - Ant-Mana. Hank Pym/Ant-Man zadebiutował w zeszycie "Tales to Astonish #27" z 1962 r., by rok później pojawić się w pierwszym odcinku przygód drużyny Mścicieli "Avengers #1". Pym został Ant-Manem w wyniku odkrycia Cząstki Pyma - związku chemicznego pozwalającego zmieniać wielkość i dającego nadludzką siłę. Opracował również technologię, dzięki której jego alter ego potrafiło kontrolować armie mrówek. W najnowszym sensacyjno-przygodowym filmie Marvela współczesnym Ant-Manem będzie król złodziei Scott Lang (Paul Rudd). Dr Hank Pym (Michael Douglas) wyposaży go w umiejętność zmniejszania swoich gabarytów i jednocześnie zwiększania siły. Lang będzie musiał zdobyć się na odwagę, by pomóc swojemu mentorowi ochronić sekret kostiumu, dzięki któremu nabywa się tych nadludzkich zdolności. Choć przeszkody wydają się nie do pokonania, Pym i Lang będą musieli zaplanować i zrealizować skok, który uratuje świat.Gwiazdy światowego hitu "Magic Mike" z 2012 roku - Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez oraz Gabriel Iglesias - powracają w gorącym w sequelu. Akcja "Magic Mike XXL" rozgrywa się trzy lata po tym, jak Mike, będąc u szczytu sławy, zakończył karierę striptizera. Teraz także pozostali członkowie Kings of Tampa są gotowi poszukać sobie nowego zajęcia. Chcą to jednak zrobić w swoim stylu - wystąpić w Myrtle Beach ostatni raz, z wielką pompą, i zaprosić na scenę legendarną gwiazdę - Magic Mike’a. W drodze na ostatnie przedstawienie z kilkoma postojami w Jacksonville i Savannah, które mają służyć odbudowaniu starych przyjaźni i nawiązaniu nowych, Mike i jego koledzy opanowują nowe ruchy i na różne sposoby rozprawiają się z przeszłością. Do obsady drugiej części dołączyli m.in.: Amber Heard ("Dziennik zakrapiany rumem"), Donald Glover (serial "Community"), Andie MacDowell ("Footloose"), Elizabeth Banks (seria "Igrzyska śmierci") oraz Jada Pinkett Smith (serial "Gotham"). Reżyserem filmu jest zdobywca nagrody Emmy Gregory Jacobs ("Wielki Liberace"), który pełnił funkcję producenta na planie produkcji "Magic Mike", a także licznych innych filmów Stevena Soderbergha.Bilety na pierwsze premierowe pokazy można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl oraz przez aplikację Multikino dostępną dla telefonów komórkowych z systemem Android oraz iOS.

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj