Rozrywka

  • 21 lipca 2015
  • 9 sierpnia 2015
  • wyświetleń: 2196

"Amy" na dużym ekranie

Materiał partnera:

Multikino Czechowice-Dziedzice zaprasza na pokazy intymnego, pełnego pasji, czasami szokującego i niemal hipnotyzującego filmu "Amy", w ramach projektu Koncerty na Wielkim Ekranie, już 6 i 9 sierpnia!

Multikino


Nieznana, prawdziwa historia wielkiej gwiazdy - błyskotliwej dziewczyny, obdarzonej wyjątkowym talentem, która w rekordowo krótkim czasie osiągnęła szczyty sławy. Przejmująca opowieść o inteligentnej i skomplikowanej kobiecie, która chciała tylko, aby ją kochano. Kim była naprawdę Amy Winehouse, która z dnia na dzień stała się ikoną światowej muzyki? Jak odmieniło ją spotkanie z mężczyzną, którego obdarzyła uczuciem silniejszym niż narkotyk? Co ukrywała przed światem? Dlaczego zginęła w tajemniczych okolicznościach w wieku zaledwie 27 lat?

"AMY" to trzymająca w napięciu historia, stworzona z nieznanych dotąd materiałów, kręconych ukradkiem ujęć, zbliżeń, pełnych intymnych wyznań. Przejmujący film, który ukazuje prawdziwą historię, znaną tylko z plotkarskich portali i pierwszych stron gazet. Amy Winehouse - z dala od kamer, prywatnie, intymnie, a także na scenie w świetle reflektorów. Jej talent, miłość i tajemnica w filmowym wydarzeniu, które zachwyciło i wzruszyło światową widownię."AMY" - do zobaczenia na dużym ekranie:
  • 6.08 (czwartek); godzina 19:00
  • 9.08 (niedziela); godzina 19:00


Ceny biletów:
  • 25 zł - bilet normalny
  • 23 zł - bilet z kodem, z fanpage Multikino Polska na FB


Nie prowadzimy rezerwacji biletów na to wydarzenie.

Zapraszamy!

Multikino

43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 83

tel. 32 66 19 710
tel. 32 66 19 724Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu czecho.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Multikino Czechowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Multikino Czechowice" podaj